Księgowość dla lekarzy – Biuro Rachunkowe Szczecin

Jesteś lekarzem i prowadzisz lub chcesz założyć własną działalność gospodarczą? Skorzystaj z księgowości dla lekarzy! Skup się na swojej pracy, a wszelkie sprawy księgowe pozostaw nam.

Księgowość dla lekarzy Szczecin

Księgowość dla lekarzy

Księgowość dla lekarzy prowadzona w naszym biurze rachunkowym w Szczecinie jest rozwiązaniem dla wszystkich podmiotów medycznych prowadzących własną działalność gospodarczą. Bez względu na to czy jesteś dentystą, psychiatrą, fizjoterapeutą czy rehabilitantem – oferujemy dla ciebie księgowość na najwyższym poziomie, dzięki której zaoszczędzisz swój czas i skupisz się na swojej specjalizacji.

Księgowość dla lekarzy – jednoosobowa działalność gospodarcza

Własny gabinet lekarski wymaga prowadzenia księgowości. Najczęstszą formą zakładania firmy wśród lekarzy jest jednoosobowa działalność gospodarcza. JDG to najprostsza i najtańsza forma wykonywania działalności gospodarczej. Biuro Rachunkowe Aleksandra Adamowska w Szczecinie zapewnia kompleksową pomoc dla lekarzy, zarówno podczas zakładania własnej firmy, jak i podczas prowadzenia jej dokumentacji księgowej.

Dopasujemy dla Ciebie najkorzystniejszy sposób prowadzenia księgowości, bazując na podatkowej księdze przychodów i rozchodów lub na ryczałcie ewidencjonowanym. Zajmiemy się także obsługą kadrowo-płacową, dbając o dobro Twoich pracowników i Twój bezcenny czas. Działamy na terenie Szczecina i okolic, a także online w całej Polsce i Europie. 

Wychodząc naprzeciw, księgowość dla lekarzy możemy prowadzić poprzez łatwą w obsłudze i intuicyjną aplikację KonektoSmart, dzięki której wszystkie sprawy księgowe załatwisz bez wychodzenia z domu.

Księgowość dla lekarzy – korzyści

Współpracując z naszym biurem rachunkowym zapewniamy:

  • Profesjonalne usługi na najwyższym poziomie
  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla podmiotów medycznych
  • Sprawny i szybki kontakt
  • Możliwość współpracy online, dzięki intuicyjnej aplikacji KonektoSmart
  • Oszczędność Twojego czasu
  • Księgowość zgodną z aktualnymi standardami i przepisami podatkowymi
  • Optymalizację kosztów i procesów finansowych

Księgowość dla podmiotów medycznych Szczecin

Księgowa Szczecin pomoże Ci w prowadzeniu wszelkich dokumentacji związanych z finansami Twojej firmy. Ustalimy dla Ciebie najkorzystniejszą formę opodatkowania: 

  • Skala podatkowa – rozliczenie na zasadach ogólnych na podstawie dwóch progów podatkowych: 12% i 32%. Kwota wolna od podatku i ulgi podatkowe.
  • Podatek liniowy – działalność gospodarcza rozliczana na stałym poziomie 19% bez względu na wysokość dochodów. Podatek liniowy nie pozwala na korzystanie z niektórych ulg. 
  • Ryczałt ewidencjonowany – ryczałt ewidencjonowany rozliczany jest na podstawie przychodu, bez uwzględnienia kosztów. Aktualnie stawka ryczałtu dla gabinetów lekarskich wynosi 14%. Ryczałt pozwala na korzystanie z większości ulg podatkowych.

Zapraszamy do współpracy. Nasze biuro rachunkowe działa na terenie całego Szczecina, a także online. Skup się na biznesie, a księgowość pozostaw nam!